IKEA začína s predajom dizajnových reproduktorov SYMFONISK

Dokonalé prepojenie zvuku a interiérového dizajnu. Presne to stelesňuje nová kolekcia dostupných Wi-Fi reproduktorov SYMFONISK, ktorá vznikla v spolupráci IKEA so spoločnosťou Sonos. Najhlasnejšia stolná lampa na svete alebo policový reproduktor budú na Slovensku dostupné už od 30. januára 2020 a potešia nejedného milovníka dizajnu a moderných technológií. Oba produkty podporujú bezplatnú verziu hudobnej aplikácie Spotify, a tak je kvalitný zvuk teraz dostupný naozaj pre každého.

Katalóg IKEA 2019 je oslavou rozmanitého životného štýlu

Kolekcia SYMFONSIK popiera tradičný vzhľad moderných technológií a oblieka vysoko kvalitný zvuk do podôb, v ktorých by ste ho možno nečakali. Urobte sebe a svojim blízkym radosť kúskom nábytku, ktorý dobre vyzerá aj znie. Produkty zo série SYMFONISK budú na Slovensku dostupné už od 30.januára 2020. Kolekcia obsahuje stolnú lampu s Wi-Fi reproduktorom a policu s Wi-Fi reproduktorom v dvoch farebných prevedeniach: čierno-zlatá, bielo-šedá. Zatiaľ čo IKEA stojí za znalosťami bytového zariadenia a dizajnu, spoločnosť Sonos prispela svojimi rozsiahlymi znalosťami o kvalitnom zvuku. Oba výrobky sa ovládajú prostredníctvom aplikácie Sonos a sú kompatibilné s výrobkami z ponuky spoločnosti Sonos.

Okrem toho má IKEA ešte jednu dobrú správu. V aplikácii Sonos je teraz dostupná aj bezplatná verzia obľúbenej hudobnej platformy Spotify. Vyberte si playlist s tými najväčšími hitmi a spríjemnite si atmosféru v domácnosti.

IKEA: Keď dizajn a funkcie idú ruka v ruke

Zvuk a svetlo sú dva dôležité prvky pre navodenie správnej atmosféry v domácnosti. So stolnou lampou SYMFONISK môžete počúvať hudbu, rádio aj podcasty. Ak chcete získať stereo zvuk alebo hudbou naplniť niekoľko miestností súčasne, môžete zakúpiť dva reproduktory SYMFONISK či ktorýkoľvek reproduktor Sonos. Stolná lampa SYMFONISK kombinuje svetlo a zvuk v jednom výrobku tak, aby vaša domácnosť nebola preplnená zbytočnými zariadeniami a káblami.

Stolná lampa s Wi-Fi reproduktorom SYMFONISK; 179 €

Policový reproduktor SYMFONISK je multifunkčný reproduktor za dostupnú cenu. Navyše, bol ocenený aj prestížnou medzinárodnou cenou Red Dot Design Award 2019 za produktový dizajn. Keď reproduktor pripevníte k stene, ušetríte miesto a využijete ho zároveň ako praktickú poličku. „Policový reproduktor môžete pripevniť na stenu alebo ho umiestniť na policu, zvislo aj ležmo, ako zarážku na knihy alebo iba tak, samostatne. To všetko bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu zvuku alebo zážitok z počúvania hudby,“ hovorí Radka Nováková, Sales Leader v IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Policový reproduktor s Wi-Fi SYMFONISK; 99,90 €

Oba reproduktory zo série SYMFONISK sú súčasťou rodiny inteligentných výrobkov pre domácnosť IKEA Home smart. Okrem nich tam patrí ešte inteligentné osvetlenie. Žiarovky, svetelné panely a integrované osvetlenie sa dokáže prispôsobiť vašim každodenným činnostiam (farba aj sýtosť svetla). Súčasťou sú aj Bluetooth reproduktory ENEBY a automatizované rolety KADRILJFYRTUR, ktoré môžete ovládať aj z pohodlia postele alebo ich nastaviť tak, že sa vytiahnu chvíľu pred tým, ako zazvoní váš budík. Srdcom inteligentnej domácnosti je brána TRÅDFRI a aplikácia IKEA Home smart. K bráne TRÅDFRI je možné pridať inteligentné osvetlenie aj rolety a všetko ovládať pomocou aplikácie. Aplikácia umožňuje ovládať každé svietidlo samostatne, vytvárať rôzne svetelné nálady a taktiež sťahovať a vyťahovať rolety.  

O Ingka Group 

Ingka Group (Ingka Holding B.V. a kontrolované subjekty) je jedným z 12 držiteľov licencie IKEA na základe franšízovej zmluvy so spoločnosťou Inter IKEA Systems B.V. Ingka Group, ktorá vlastní a prevádzkuje predajné kanály IKEA. Podniká v troch oblastiach: IKEA Retail, Ingka Investments a Ingka Centres. Ingka Group je strategickým partnerom vo franšízovom systéme IKEA, ktorá prevádzkuje viac ako 374 obchodných domov IKEA v 30 krajinách. Do obchodných domov IKEA počas finančného roka 2019 zavítalo 839 miliónov ľudí a internetové stránky www.IKEA.com zaznamenali 2,6 miliardy návštev. Inga Group podniká v súlade s víziou IKEA, čo je vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí a ponúkať široký sortiment dobre navrhnutého a funkčného bytového zariadenia za ceny také nízke, aby si ich mohlo dovoliť čo najviac ľudí.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from polec

Čo môžete očakávať od nového penthousu v Miami?

Susedstvo Lavish Sunny Isles Beach je jedno z najelegantnejších častí Miami. Ponúka...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *