Kuchyne PRUNUS – nechajte si vyrobiť atypický nábytok na mieru!

Spoločnosť Prunus sa 19 rokov úspešne špecializuje na výrobu atypického nábytku na mieru pre kompletný interiér. Zhotovuje profesionálne fotorealistické  3D  návrhy (vizualizácie) kuchýň a interiérov na mieru. V zákazkovej výrobe nábytku v Bratislave realizuje kuchyne, dvere, jedálne, obývačky, stoly, kúpeľne, spálne, šatníky, detské izby a vstupy.

Nechajte si vyrobiť kvalitné sedačky na mieru od slovenského výrobcu

Kuchynské štúdio Prunus realizuje kuchyne a interiéry v rôznych štýloch a cenových hladinách. Určite vás zaujmú rôzne atraktívne štýly kuchýň na mieru – kuchyne moderné,  luxusné,  kuchyne štýlové a kuchyne dizajnové. Moderný návrh interiéru vzniká výlučne za pomoci 3D vizualizácie. Iba tak možno dosiahnuť prestížny, jedinečný interiér so zjednocujúcim dizajnom kuchyne, jedálne a obývačky na mieru.

V štúdiu Prunus pocítite úplnú dizajnovú slobodu a maximálnu individualitu. Rôzny nábytok na mieru otvára možnosti pre všetkých, ktorí hľadajú niečo špeciálne – svoj svet. Svet, ktorý stojí nad všetkými trendmi.

Elegantné kuchyne a kuchynské linky na mieru

Kuchyňa je vizitkou jej majiteľa. Musí byť estetická, no zároveň poskytnúť všetko pre jej pohodlné používanie. Aj preto by kuchyne mali byť zariadené v modernom duchu a obsahovať špičkové technické vybavenie, s ktorým bude varenie hračkou. Doprajte si aj Vy kuchyňu snov a nechajte si ju zariadiť presne na mieru.

Návrhom a následnej výrobe na mieru predchádza vizualizácia kuchyne. Iba s jej využitím je možné kuchyňu dokonale prispôsobiť ostatnému priestoru. Objavia sa viaceré inteligentné riešenia, ktoré prispejú k celkovému atraktívnemu vzhľadu a pohodlnému využívaniu. Ľudia z kuchynského štúdia Prunus 3D interiérové návrhy kuchýň a obývačiek dokonale ovládajú. Dokážu totiž zhodnotiť svoje bohaté skúsenosti nadobudnuté riešením a realizáciou niekoľko stoviek bytov a domov. Návrhy premieňajú na kuchynský nábytok vo vlastnej výrobni interiérového nábytku.

Kuchynské štúdio Prunus Bratislava rieši kuchynské linky na mieru vo všetkých dizajnových štýloch – moderné kuchyne, vidiecke kuchyne, štýlové a dizajnové kuchynské linky. Od kuchýň do malých bytov až po luxusné kuchyne pre náročných klientov. Od jednoduchých dispozícií, rohových kuchýň až po rôzne neštandardné tvary. Splňte si Vás sen o kuchyni ako vystrihnutej z magazínu. Prineste Vašu inšpiráciu a odneste jej variáciu šitú priamo do priestoru, ktorý je k dispozícií vo Vašom byte.

Moderné obývačky a obývacie steny na mieru

Obývačka je vo väčšine domácnostiach reprezentatívnou miestnosťou. Poskytuje priestor nielen na privítanie a pohostenie návštev, ale aj na pohodový relax strávený napríklad pred televíziou. Nechajte si Vašu obývačku zariadiť tak, aby dokázala plnohodnotne plniť všetky svoje funkcie a zároveň tvorila unikátne riešenie interiéru, ktoré v žiadnej inej obývačke určite nenájdete.

Interiérové štúdio Prunus Vám ponúka moderné obývačky na mieru, ktoré maximálne odzrkadlia Vaše predstavy a prispôsobia sa dispozičným podmienkam daného priestoru. Architekt Vám vypracuje 3D vizualizáciu obývačky, ktorá ponúkne reálny pohľad na Váš budúci interiérový dizajn tejto miestnosti.

Obývacie steny, knižnice, konferenčné stolíky či iný nábytok sa vyrábajú vo vlastnej dielni, pričom sa dbá na vysokú kvalitu použitých materiálov a ich precízne opracovanie. Jednotlivé kusy nábytku prispôsobíme inštalácií moderných technológií, ktoré búdu mať v obývacej stene svoje pevné miesto.

Súčasné trendy zariaďovania interiérov sa uberajú najmä cestou prepojenia kuchyne a obývačky. Často je však veľmi náročné zariadiť tieto pôvodne dve miestnosti tak, aby vytvorili jeden celok bez akéhokoľvek rušivého elementu. Špecializujeme sa na zariadenia priestorov typu obývačky s kuchyňou, do ktorých dokážeme navrhnúť a následne vyrobiť optimálne riešenie interiéru spájajúce estetiku, funkčnosť a praktickosť.

Moderné interiérové dvere a ostatný nábytok na mieru

Interiérové dvere sú azda prvým prvkom dizajnu, ktorý môže zaujať pri vstupe do priestoru. Aj preto by malo byť Vašim cieľom mať ich naozaj štýlové a atraktívne. Interiérové štúdio Prunus Vám ponúka nespočetné množstvo variácií moderných atypických interiérových dverí, ktoré určite zapadnú aj do Vášho bývania. Nechajte si vytvoriť dizajn dverí so zárubňou na mieru vrátane kľučky a kvalitného závesu.

Trendom v dizajne sú dnes biele interiérové dvere so zárubňou s bezfalcovými závesmi, originálne riešenie, ktoré ukrýva pánty. Osadením zárubne do steny dosiahneme efekt v ktorom dvere, zárubňa a stena tvoria dokonalú jednotu. Materiál môžete vyberať nahliadnutím do RAL vzorkovníka alebo uprednostniť dyhovaný materiál. Moderné interiérové dvere sú v štúdiu Prunus dostupné v 59 základných druhoch dýh v úpravách s lakovaným, moderným alebo brúseným povrchom, pričom ich môžete skombinovať až s 1800 odtieňov farieb vo vysokom lesku či mate.

Existujú dvere plné, presklenené, posuvné či s bežným otváraním. Samozrejme, na základe požiadaviek klienta možno navrhnúť a následne vyrobiť aj atypické interiérové dvere. Dvere na mieru sa vyrábajú s výškou krídla až do 2 600 mm. Sú vybavené magnetickým zámkom, špeciálnymi zapustenými závesmi s nosnosťou 3 x 30 kg. Majú zosilnenú stenu krídla s vysokou mechanickou a protihlukovou odolnosťou.

Zdroj: kuchyneprunus.sk

Written By
More from polec

Sprchové kúty od sympatického predajcu z Českej republiky

Žijete v malom byte alebo máte neveľkú kúpeľňu do ktorej sa vám...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *