Krásne a zároveň praktické veci v podobe rôznych doplnkov sú nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Pri zariaďovaní kuchyne budete určite prekonávať rôzne výzvy. Vašu vysnívanú kuchyňu si môžete kúpiť buď hotovú alebo si ju nechať naprojektovať na mieru.

Nábytkové kovania od kvalitných výrobcov hľadajte v overenom e-shope

Lepším riešením je vždy kuchyňa na mieru. Pri jej návrhu máte predsa voľné ruky pri výbere kuchynských produktov a rôznych doplnkov. Ich výber je naozaj nekonečný. Dôkazom toho je aj široká ponuka z e-shopu od spoločnosti KOV-TECH trade s.r.o. z Prievidze.

Obrovská ponuka nábytkového kovania od kvalitných výrobcov

Spoločnosť si je vedomá toho, že dobré meno sa ťažko získava a ľahko stráca. Preto sortiment značiek tvoria iba overení a zabehnutí výrobcovia ako: BLUM, DC, GAMET, Nomet, GTV, ATM,STRONG, LAGUNA, SEVROLL, BIMAK.

Bohatá ponuka kvalitných výrobkov je zárukou stáleho odbytu a dopytu po novinkách. Nábytkovým kovaním sa rozumejú úchytky, závesy, posuvné systémy, výsuvy, lišty, skrutky, mriežky, magnetky, výklopy, teleskopy, fólie, nohy, nožičky, kolieska, dvierka, pracovné dosky, obojstranné pásky, uholníky atď. To všetko je dostupné skladom a za prijateľnú cenu.

Úchytky na nábytok sú malé detaily, ktoré dokážu oživiť každý typ nábytku. Sortiment e-shopu tvoria úchytky v rôznych štýloch a materiáloch, aby ste si mohli vybrať podľa svojich predstáv. Vyberať možno z moderných, porcelánových, detských a retro úchytiek. Samostatnú kategóriu tvoria akciové úchytky, ktoré sú niekedy dostupné aj za polovičnú cenu.

Praktické elektrické zásuvky do modernej kuchyne

Kuchyňa je často krát frekventovaným miestom. Určite sa aj vám už stalo, že ste elektrickú zásuvku nenašli tam kde by ste to očakávali. Riešením sú práve rôzne vysúvacie a výklopné zásuvky, ktoré ak nepoužívate, môžu ostať elegantne skryté. Ide o praktický a dizajnový element do každej modernej kuchyne a súčasne osvedčený predajný artikel.

Výsuvné a výklopné zásuvky pochádzajú iba od overených a spoľahlivých výrobcov. Kto by nepoznal značky ako Bachmann a GTV s ktorými predajca úzko spolupracuje.
Zabezpečená je tak garancia kvality pri dostupnej cene.

S postupom času boli do ponuky zaradené výklopné zásuvky (niektoré z nich obsahujú usb a 3,5 mm jack), vyťahovacie slimové ako aj vyťahovacie hrubé zásuvky, ktoré sa dajú všestranne využiť do kuchyne, kancelárie, dielne, spálne či ako darček.

O spoločnosti KOV-TECH trade spol. s r. o.

Spoločnosť KOV-TECH trade s.r.o. vznikla 30. januára 2004, po rozpade a rozkole nesprávne fungujúcej firmy DOMBYT trade s.r.o. Jej zakladateľmi sú Otto Čibík a neskôr Marta Čibíková, ktorí ju rozvíjali v zmysle princípov rodinných tradícii, kvalifikovanosti, odbornosti predaja a bezkonkurenčného servisu.

Silnou stránkou spoločnosti je kvalita a záručný servis o čom svedčia niekedy až dvojnásobne dlhšie záruky v porovnaním s konkurenciou a obrovský počet spokojných zákazníkov.

Firma KOV-TECH sa časom vyprofilovala na jednu z najznámejších a najsilnejších predajcov v oblasti nábytkového kovania ako aj predaja plošného materiálu. Funguje ako podnik predávajúci maloobchodne ako aj veľkoobchodne. Cieľom spoločnosti sú a vždy budú spokojní zákazníci, v zmysle naplnenia ich očakávaní a predstáv.