Pre fanúšikov kvalitných vín a klasických automobilov môže byť táto ponuka veľmi lákavá. Nehnuteľnosť Villa De Madre predstavuje rozľahlé sídlo, ktoré sa rozkladá na 32 hektárovom pozemku. Nachádza sa v údolí Suisun v štáte Kalifornia (približne 30 minút od mesta Napa).

Sídlo bolo postavené v roku 2002 pre Willisa Johnsona, zakladateľa a generálneho riaditeľa obrovskej aukčnej spoločnosti Copart. Súčasťou nehnuteľnosti je vinohrad o rozlohe 25 hektárov, ktorý je určený na pestovanie hrozna Cabernet.

Hlavné sídlo o rozlohe 2 136 metrov štvorcových zahŕňa samostatnú štvorlôžková chalupu o rozlohe 176 metrov štvorcových metrov a dva stany pre autá, ktoré dokážu ponúknuť miesto až pre 100 automobilov.

Johnson, vášnivý nadšenec klasických automobilov si tu nechal postaviť svoje útočisko so svoju rýchlo rastúcu zbierkou automobilov. Budovu zdobia retro retro fasády s motívom vinobrania. Aby toho nebolo málo nechal si tu postaviť aj čerpaciu stanicu, pracovnú garáž a jedáleň s vodnou fontánou.

Veľkolepý hlavný dom v európskom štýle je vybavený šiestimi spálňami (vrátane veľkého apartmánu o rozlohe 2 000 metrov štvorcových), ôsmymi kúpeľňami, rozsiahlou obývacou izbou so stropmi vysokými 7 metrov, krytým bazénom a gurmánskou kuchyňou vrátane šéfkuchára. Mimochodom, súčasťou kuchyne sú tri pece, štyri mrazničky a vínnu pivnica s kapacitou 250 fliaš. Dekorácie zahŕňajú ručne maľované benátske stropy a obklady, mramorové krby a veľké dvojité vinúce sa schodisko.

Vinice, ktoré sú v súčasnosti v správe neďalekej vinárskej spoločnosti Regusci, produkujú ročne približne 150 000 fliaš vína značky Cabernet, zatiaľ čo olivové stromy lemujúce príjazdové cesty, poskytujú každoročne okolo 80 galónov jemného olivového oleja. V objekte sa nachádza aj tretie vinohradníctvo s potrebným zariadením, ktoré sa rozkladá na rozlohe 2 200 metrov štvorcových.

Obchodný agent Bill Doyle z Pacific Union International verí, že nová cena 12,9 milióna dolárov za nehnuteľnosť Suisun Valley predstavuje výnimočnú ponuku: „Pre vášnivého zberateľa, ktorý miluje víno a automobily je to dokonalé bydlisko.“

Zdroj: pacificunion.com