Sprchové kúty od sympatického predajcu z Českej republiky

Žijete v malom byte alebo máte neveľkú kúpeľňu do ktorej sa vám nezmestí vaňa? Sprchový kút je ideálnym riešením. Dokáže totiž ušetriť miesto a vytvoriť dojem priestrannej kúpeľne. Alebo iba uprednostňujete sprchovanie pred kúpaním vo vani? Lepšie si tak odpočiniete a vypláchnete zo seba každodenný stres pod prúdom tečúcej vody.

KFC rozvoz v rámci Brna, Prahy a Plzni s výrazným posilnením kapacity

Internetový obchod s kamennou predajňou WellMall ponúka sprchové kúty rôznych typov a rozmerov. Vďaka tomu je možné vyskladať si sprchový kút do každej kúpeľne. Teraz nie je problém zakúpiť sprchové kúty s hlbokou vaničkou, ktoré Vám vaňu čiastočne vynahradia. K dispozícii sú najrôznejšie druhy a značky, ktoré iste splnia Vaše predstavy.

Všetky produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, ľahkou údržbou a prijateľnou cenou. Veľkou výhodou sprchových kútov je že sa dajú kombinovať s hydro masážnymi sprchovými panelmi.

Môžete sa rozhodnúť pre sprchovací kút so sprchovou vaničkou, alebo bezbariérové riešenie a kút oddeliť len sprchovými dverami alebo bočnou stenou. Pokiaľ máte radi otvorené priestory, kúpte si sprchový kút so sprchovou zástenou. Možno ho inštalovať na podlahu s podlahovým žľabom a niektoré typy aj na vaničku. Takéto sprchové kúty sa zvyknú vyrábať z číreho skla, ktoré kúpeľňu opticky zväčšuje.

Spoločnosť WellMall ponúka moderné nakupovanie z pohodlia domova. Ide o rýchleho a spoľahlivého obchodníka, ktorý si zakladá na informáciách a vlastnom know-how. Každý jeden nákup predchádza poradenstvo s poskytnutím požadovaných informácií. Internetový obchod je prehľadný a dobre spracovaný, pričom o každom výrobku je k dispozícii dostatok informácií a obrázkov. V prípade potreby sa môžete sa obrátiť aj na telefónne operátorky. Ide o certifikovaný obchod od Asociácie pre elektronickú komerciu (APEK), k dispozícii je certifikát Overené zákazníkmi od Heureka.cz a certifikát Spoľahlivý obchodník.

Sprchové kúty, sprchové dvere a zásteny

Ponuku sprchových zásten a sprchových dverí je obrovská. Sprchové dvere sa používajú predovšetkým všade tam, kde je treba vyriešiť vstup do sprchovacieho kúta vytvoreného tromi vymurovanými a obloženými stenami. Sortiment internetového obchodu tvoria sprchové dvere v štandardnom ale aj luxusnejšom vyhotovení. Začiatky predaja tovaru sa v minulosti spájali prevažne s vybavením kúpeľní a toaliet. Postupne bol do predajného sortimentu zahrnutý aj tovar do domácnosti.

Roku 2014 prešli stránky veľkou modernizáciou pri súčasnom rozšírení ponuky tovaru na 6 400 produktov do domácnosti, dielne alebo záhrady. Ponuka sa bude neustále rozširovať a dopĺňať tak, aby bol zabezpečený pohodlný nákup všetkého potrebného tovaru z jedného miesta. Všetok vystavený tovar sa dodáva k zákazníkom v čo najkratšom možnom termíne. Rozosiela sa do celej Českej republiky i na Slovensko.

Kamenná predajňa aj moderné on-line nakupovanie

Kamenná predajna sa nachádza v obci Brnenec. Otvorená je každý pracovný deň od 8.30 do 16.30 hod kedy si môžete objednaný tovar vyzdvihnúť a zaplatiť zaň v hotovosti. K odberu budete informovaní priamo predajňou a to správou na Váš e-mail. Pamätajte však, že za tovar na predajni možno platiť iba v hotovosti.

Do predajne samozrejme môžete prísť aj vtedy keď tovar ešte nemáte objednaný. V prípade záujmu o konkrétny tovar sa však radšej informujte telefonicky. Iba tak sa vám nestane, že by ste merali cestu nadarmo. V prípade, že je tovar skladom, expeduje sa do 24 hodín od zadania objednávky.

Objednávku môžete aj stornovať, ale iba v prípade že nie je expedovaná. Urobiť tak môžete e-mailom, telefonicky alebo cez kontaktný formulár. Ak je už objednávka expedovaná, bude vám účtovaný stornopoplatok vo výške dopravy. Reklamácie treba vždy podávať písomne, pričom o jej vybavení budete informovaný e-mailom.

O spoločnosti WellMall spol. s. r. o

Spoločnosť WellMall založil Lukáš Štursa pred 10-timi rokmi. Ide o českú spoločnosť ktorá je synonymom rýchleho, spoľahlivého a moderného nákupu. Začiatky spoločnosti sa spájajú s predajom tovaru zahŕňajúceho prevažne vybavenie kúpeľní a toaliet. O niečo neskôr pribudol sortiment tovaru do domácnosti.

Roku 2014 prešiel webový obchod predajcu veľkou modernizáciou. Ponuku tovaru teaz tvorí viac ako 6 400 produktov do domácnosti, dielne a záhrady. Do budúcna sa ráta s ešte väčším rozšírením, pri zachovaní kvality poskytovaných služieb. Firma rozosiela do celej Českej republiky aj na Slovensko.

Lukáš Štursa, majiteľ firmy WellMall s.r.o. sa narodil 21.1.1984 a žije v Bělé nad Svitavou. S podnikaním začínal v roku 2004 ako 20-ročný. Deväť rokov sa pohyboval na stavbách, pričom nadobudol cenné skúsenosti. Začínal ako murár a podlahár s autom Škoda 120, prívesným vozíkom a malou miešačkou. V priebehu jedného roku otvoril predajnu so zameraním na podlahové krytiny a kúpeľnové vybavenie. Do šiestich rokov založil spoločnost WellMall s.r.o., ktorej cielom je poskytovať široké služby a rady z oblasti kúpeľnového vybavenia. Dodnes obchoduje s vybavením a blízkym sortimentom, který neustále rozširuje.

Zdroj: wellmall.sk

Written By
More from polec

Záujem Slovákov o zateplenie starších domov stúpol trojnásobne

Záujem majiteľov starších rodinných domov o zateplenie stúpol za posledný rok viac...
Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *